Nr katalogowy: 13

Stanisław SCHWARZ (1 poł. XX w.)

Nr katalogowy: 13

Portret mężczyzny,1930

autolitografia, papier; 51 x 36 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: St. Schwarz / 31 / X 930/
(autolitografia)