Nr katalogowy: 117

Aleksander LASZENKO (1883-1944)

Nr katalogowy: 117

Motyw z Tozeur, 1937

olej, płótno naklejone na sklejkę; 35,5 x 49,5 cm;
sygn., dat. i opis p. d.: A Laszenko / Tozeur 37.