Nr katalogowy: 424

Zbigniew MAKOWSKI (ur. 1930)

Nr katalogowy: 424

Ogród zielony z emblematami, 1962

olej, płótno; 60 x 60 cm.
w obrębie kompozycji napisy autorskie
Cena oferowana 29 000 zł