Nr katalogowy: 427

Grzegorz MORYCIŃSKI (1936-2015)

Nr katalogowy: 427

Japońskie wazy, 2006

olej, płótno; 81 x 60 cm;
sygn., dat. i opis. na odwrocie: GRZEGORZ MORYCIŃSKI / "JAPOŃSKIE WAZY" / olej 2006
Cena sprzedaży 10 000 zł