Nr katalogowy: 428

Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992)

Nr katalogowy: 428

Las, 1953

olej, tektura; 44,5 x 54 cm
sygn. i dat. p. d.: W. Zakrzewski 1953