Nr katalogowy: 429

Franciszek ZAJDOWSKI (1902-2000)

Nr katalogowy: 429

Pejzaż z okolic Suffolk, 1970

olej, płyta; 53 x 63,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Fr. Zajdowski,