Nr katalogowy: 438

Olgierd PIKIEWICZ (ur. 1971)

Nr katalogowy: 438

Marzenia o żółtych kalendarzach, 1996

olej, collage, płótno, 100 x 120 cm;
sygn. l. d.: Pikiewicz'96