Nr katalogowy: 439

Sabina WOŹNICA (ur. 1977)

Nr katalogowy: 439

Soil, 2008

olej, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. p. d.: SWoźnica.
Cena sprzedaży 6 000 zł