Nr katalogowy: 110

Teodor GROTT (1884-1972)

Nr katalogowy: 110

Z balkonu St. Tropez, ok. 1928

akwarela, papier; 27 x 41,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Teod. Grott / St. Tropez