Nr katalogowy: 11

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

Nr katalogowy: 11

Święty Stanisław - Wawel [Konfesja św. Stanisława w Katedrze Wawelskiej]

litografia (kredka), papier;
27,5 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. na płycie p. d.: LWyczół oraz nr 12.