Nr katalogowy: 122

Eugeniusz DZIERŻENCKI (1905-1990)

Nr katalogowy: 122

Gdańsk

olej, płótno; 51 x 61 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: E Dzierżencki;