Nr katalogowy: 843

Nr katalogowy: 843

Zegar kominkowy z figurą dziewczyny przy zdroju

brąz złocony; wys. 44,5 cm, szer. 31,7 cm, głęb. 15 cm.
Francja, Beaucourt, firma Japy Freres
(mechanizm), Belgia,Bruksela (obudowa); 3 ćw. XIX w.