Nr katalogowy: 851

Johannes W. WIELAND, Johanna B. HOMANNA

Nr katalogowy: 851

Mapa Księstwa Opolskiego

miedzioryt kolorowany, na papierze dublowanym (po konserwacji);
arkusz 61,7 x 88 cm.
Norymberga, wyd. I -1736, następnie II - w: „Atlas Silesiae”, 1750