Nr katalogowy: 9

Henri de TOULOUSE-LAUTREC (1864-1901)

Nr katalogowy: 9

Kobieta w teatrze

litografia, papier; 49 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: monogramem wiązanym (na płycie);