Nr katalogowy: 101

Robert RASCHKA (1847-1908)

Nr katalogowy: 101

Widok na Wawel, 1899

akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier; 63,5 x 42 cm;
sygn. opisany i dat. p. d.: .... / .... R. Raschka 1899 (?)
Cena sprzedaży 1 500 zł