Nr katalogowy: 104

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 104

Flisak

akwarela, tusz, gwasz, na podrysowaniu
ołówkiem, papier 49 x 33 cm;
sygn. l. d.: F.MW./ Romo 923(?)