Nr katalogowy: 118

Stanisław PACIOREK (1889-1952)

Nr katalogowy: 118

Sosny, ok. 1930

olej, tektura; 32 x 44,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Paciorek