Nr katalogowy: 120

Anna ŁĄCKA-OFFMAŃSKA (1871-1941)

Nr katalogowy: 120

Pejzaż z zachodem słońca, 1906

olej, płótno; 75 x 96 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Offmańska 1906