Nr katalogowy: 125

Kazimierz KOPCZYŃSKI (1908-1992)

Nr katalogowy: 125

Zagroda w Niegoszowicach

olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. p. d.: K. Kopczyński