Nr katalogowy: 216

Henri-Emile ALLOUARD (1849-1929)

Nr katalogowy: 216

"Lutiniere" - Nimfa z młodym faunem, lata 90. XIX w.

brąz patynowany, 31 x 53 x 27 cm;
sygn. na podstawie: H. ALLOUARD