Nr katalogowy: 423

Władysław JACKIEWICZ (ur. 1924)

Nr katalogowy: 423

Ciało II, 1982

olej, płótno; 73 x 60,5 cm.
na odwrocie m.in.: nalepka wywozowa z Gdańskiego Kantoru Sztuki z opisem obrazu.