Nr katalogowy: 847

Nr katalogowy: 847

Kandelabr 5-ramienny, 6-świecowy, zelektryfikowany

brąz patynowany, czerniony, złocony;
Europa Zachodnia, Francja?; k. XIX w.;
zelektryfikowany - XX w.