Nr katalogowy: 915

Nr katalogowy: 915

Stolik do robótek w stylu klasycyzującym

konstrukcja - sosna, brzoza, fornir - mahoń;
intarsje - jawor, czereśnia, palisandrowiec;
72 x 58 x 43 cm. Europa Środkowa, XIX/XX w.