Nr katalogowy: 338

Stanisław BAJ (ur. 1953)

Nr katalogowy: 338

Rzeka Bug

olej, płótno, 65 x 100 cm; sygn. l. d.: S. Baj na odwrocie na blejtramie tytuł autorski