Nr katalogowy: 347

Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)

Nr katalogowy: 347

Wanilia, 2009

akryl, płótno, 60 x 73 cm; sygn. p. d.: TK (monogram wiązany) MMIX;