Nr katalogowy: 349

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

Nr katalogowy: 349

Wierzby polskie (No2), 2008

akryl, płótno, 81 x 59,5 cm; sygn. p. d.: ZDZISŁAW OTELLO/HORODECKI 2008