Nr katalogowy: 358

Eugeniusz GEPPERT (1890 - 1979)

Nr katalogowy: 358

Pont Neuf w Paryżu, ok. 1957

akwarela, długopis, tusz, papier, 23,5 x 33,5 cm; sygn. p. d.: EGeppert / Paryż EGeppert (ołówkiem);