Nr katalogowy: 104

Henryk SZCZYGLIŃSKI (1881-1944)

Nr katalogowy: 104

Ulewa, ok. 1920

gwasz, olej, tektura; 20 x 27 cm;
sygn. l. d.: H. Szczygliński
Cena sprzedaży 4 600 zł