Nr katalogowy: 430

Wojciech SARNECKI (1948-2011)

Nr katalogowy: 430

Kompozycja z instrumentami, 2007

olej, płótno; 73,5 x 59,5 cm;
sygn. p. d.: W. SARNECKI / 2007 R.