Juliusz KOSSAK (1824-1899)

114
Południowy odpoczynek [Południe robotnika], 1896 akwarela, papier; 28,5 x 41,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Juliusz Kossak / 1896
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

126
Chłopczyk z owocem, 1932 olej, płótno; 50 x 71 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wlastimil Hofman / 1932;
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

127
Scena alegoryczna, 1958 olej, tektura; 50 x 60 cm;
sygn. i dat. l. g.: 1958 / Wlastimil/ Hofman
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

128
Jacek Malczewski z Mieczysławem Gąseckim siedzący przy stole, 1921 olej, płótno; 58 x 68 cm;
sygn. i dat. przy lewej krawędzi: 1921 J. Malczewski
Cena wywoławcza. 115 000 zł

Henryk SIEMIRADZKI (1843-1902)

155
Głowa niewolnika olej, płótno naklejone na tekturę,
25,5 x 21,5 cm (w świetle owalnej oprawy);
Cena wywoławcza. 32 000 zł

Malarz nieokreślony (XVIII w.?)

162
Portret Marii Kazimiery Sobieskiej olej, płótno dublowane;
130 x 94 cm.
Cena wywoławcza. 25 000 zł

PICAULT (1833-1915)

206
Le Devoir brąz, wys. ok. 60 cm, sygn. na plincie: E. PICAULT;
na przodzie tabliczka: Le Devoir / Par E. Picault
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

403
Niepokój, 1984 akryl, papier; 65 x 39 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Tchórzewski 84;
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

407
Ich dwoje, 1970 pastel, kredka, papier; 21,5 x 40,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: 1970 ŻECH;
Cena wywoławcza. 15 000 zł

415
Teka prac „Konfrontacje 1960/1975”, 1975 składająca się z 8 prac w papierowych oprawach z nadrukiem
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Jerzy DUDA GRACZ (1941-2004)

418
Idylla, 1973 olej, płótno; 40 x 40 cm
sygn. i dat. l. d.: J. DUDA-GRACZ 1973;
Cena wywoławcza. 45 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

419
Sąd Parysa olej, akryl, płótno; 79 x 60 cm
sygn. p. d.: Olbiński
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Ewa KURYLUK (ur. 1946)

420
Akt męski technika własna (kredka czerwona?, gwasz)
surówka bawełniana; 137,5 x 111 cm
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

421
Noc [tytuł umowny] - Kompozycja, 1976 olej, płyta; 87 x 73 cm
sygn. i dat. na odwrocie: BEKSIŃSKI 1976;
Cena wywoławcza. 100 000 zł

606
Para wazonów Francja, St. Denis, Verrerie et Cristallerie Legras et Cie
(zał. przez Augusta J. F. Legras w 1864); 1900-1914
Cena wywoławcza. 10 000 zł

624
Para wazonów z dekoracją z ptakiem i gałązką róż porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 59 cm; średn. ok. 21 cm
Cena wywoławcza. 15 000 zł

716
Serwis do kawy i herbaty z tacą srebro próby 1 (950) z głową Minerwy cechowane;
taca - platerowa; waga 2294 g. Francja, firma złotnicza
i platernicza Campenhouta, lata 20.-40. XX w.
Cena wywoławcza. 13 000 zł

725
Żardiniera srebro próby 1 (950) cechowane; waga 2529 g.
Paryż, złotnik Jean Francois Veyrat, ok. 1840
Cena wywoławcza. 23 000 zł

808
Naszyjnik - broszka złoto pr. ok. 0,500, srebro pr. 0.750
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Ferdinand BARBEDIENNE (1810-1892) - odlewnik

822
Para waz ozdobnych brąz, odlew cyzelowany, patynowany; wys. 36,5 cm;
Francja, Paryż, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

827
Kobierzec pekin osnowa i wątek - biała bawełna; runo miękka
wełna (węzły asymetryczne); 380 x 260 cm.
Chiny, pocz. XX w.n
Cena wywoławcza. 12 000 zł

853
Zegar szafkowy Francja, Paryż, firma Lepaute, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 27 000 zł

903
Kanapa konstrukcja - sosna, fornir - mahoń, intarsje - brzoza;
101 x 200,5 x 72,5 cm.
Europa Środkowa, ok. 1830
Cena wywoławcza. 6 000 zł

907
Komoda klasycystyczna konstrukcja - sosna, dębina; fornir - mahoń,
dębina, brzoza; 85 x 125,5 x 70 cm.
Europa, pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 12 000 zł