Południowy odpoczynek [Południe robotnika], 1896
akwarela, papier; 28,5 x 41,5 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p. d.: Juliusz Kossak / 1896
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy 126
Chłopczyk z owocem, 1932
olej, płótno; 50 x 71 cm; sygn. i dat. l. d.: Wlastimil Hofman / 1932;
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy 127
Scena alegoryczna, 1958
olej, tektura; 50 x 60 cm; sygn. i dat. l. g.: 1958 / Wlastimil/ Hofman
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)
Nr katalogowy 128
Jacek Malczewski z Mieczysławem Gąseckim siedzący przy stole, 1921
olej, płótno; 58 x 68 cm; sygn. i dat. przy lewej krawędzi: 1921 J. Malczewski
Cena wywoławcza.
115 000 zł
Henryk SIEMIRADZKI (1843-1902)
Nr katalogowy 155
Głowa niewolnika
olej, płótno naklejone na tekturę, 25,5 x 21,5 cm (w świetle owalnej oprawy);
Cena wywoławcza.
32 000 zł
Malarz nieokreślony (XVIII w.?)
Nr katalogowy 162
Portret Marii Kazimiery Sobieskiej
olej, płótno dublowane; 130 x 94 cm.
Cena wywoławcza.
25 000 zł
PICAULT (1833-1915)
Nr katalogowy 206
Le Devoir
brąz, wys. ok. 60 cm, sygn. na plincie: E. PICAULT; na przodzie tabliczka: Le Devoir / Par E. Picault
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)
Nr katalogowy 403
Niepokój, 1984
akryl, papier; 65 x 39 cm; sygn. i dat. p. d.: J. Tchórzewski 84;
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Nr katalogowy 407
Ich dwoje, 1970
pastel, kredka, papier; 21,5 x 40,5 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p. d.: 1970 ŻECH;
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Nr katalogowy 415
Teka prac „Konfrontacje 1960/1975”, 1975
składająca się z 8 prac w papierowych oprawach z nadrukiem
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Jerzy DUDA GRACZ (1941-2004)
Nr katalogowy 418
Idylla, 1973
olej, płótno; 40 x 40 cm sygn. i dat. l. d.: J. DUDA-GRACZ 1973;
Cena wywoławcza.
45 000 zł
Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)
Nr katalogowy 419
Sąd Parysa
olej, akryl, płótno; 79 x 60 cm sygn. p. d.: Olbiński
Cena wywoławcza.
35 000 zł
Ewa KURYLUK (ur. 1946)
Nr katalogowy 420
Akt męski
technika własna (kredka czerwona?, gwasz) surówka bawełniana; 137,5 x 111 cm
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)
Nr katalogowy 421
Noc [tytuł umowny] - Kompozycja, 1976
olej, płyta; 87 x 73 cm sygn. i dat. na odwrocie: BEKSIŃSKI 1976;
Cena wywoławcza.
100 000 zł
Nr katalogowy 606
Para wazonów
Francja, St. Denis, Verrerie et Cristallerie Legras et Cie (zał. przez Augusta J. F. Legras w 1864); 1900-1914
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Nr katalogowy 624
Para wazonów z dekoracją z ptakiem i gałązką róż
porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 59 cm; średn. ok. 21 cm
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Nr katalogowy 716
Serwis do kawy i herbaty z tacą
srebro próby 1 (950) z głową Minerwy cechowane; taca - platerowa; waga 2294 g. Francja, firma złotnicza i platernicza Campenhouta, lata 20.-40. XX w.
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Nr katalogowy 725
Żardiniera
srebro próby 1 (950) cechowane; waga 2529 g. Paryż, złotnik Jean Francois Veyrat, ok. 1840
Cena wywoławcza.
23 000 zł
Nr katalogowy 808
Naszyjnik - broszka
złoto pr. ok. 0,500, srebro pr. 0.750
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Ferdinand BARBEDIENNE (1810-1892) - odlewnik
Nr katalogowy 822
Para waz ozdobnych
brąz, odlew cyzelowany, patynowany; wys. 36,5 cm; Francja, Paryż, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Nr katalogowy 827
Kobierzec pekin
osnowa i wątek - biała bawełna; runo miękka wełna (węzły asymetryczne); 380 x 260 cm. Chiny, pocz. XX w.n
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Nr katalogowy 853
Zegar szafkowy
Francja, Paryż, firma Lepaute, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
27 000 zł
Nr katalogowy 903
Kanapa
konstrukcja - sosna, fornir - mahoń, intarsje - brzoza; 101 x 200,5 x 72,5 cm. Europa Środkowa, ok. 1830
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Nr katalogowy 907
Komoda klasycystyczna
konstrukcja - sosna, dębina; fornir - mahoń, dębina, brzoza; 85 x 125,5 x 70 cm. Europa, pocz. XIX w.
Cena wywoławcza.
12 000 zł