Nr katalogowy: 817

Nr katalogowy: 817

Para ramek ażurowych w manierze Ludwika XVI

brąz, drewno, intarsja, szkło fazowane;
wys. 32,5 cm, szer. 23,4 cm; głęb. 2,7 cm.
Francja, k. XIX w.