Nr katalogowy: 903

Nr katalogowy: 903

Stolik do robótek w stylu eklektycznym

konstrukcja - sosna, dębina, fornir - orzech,
intarsje - brzoza, buczyna, jawor, 80 x 58 x 44 cm;
Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
Cena oferowana 700 zł