Nr katalogowy: 913

Nr katalogowy: 913

Komoda barokowa

konstrukcja - dębina, fornir - orzech, intarsje - śliwka,
brzoza, orzech, 81 x 84,5 x 56 cm.
Europa Środkowa, Niemcy?, ok. poł. XVIII w.