Nr katalogowy: 106

Aleksander AUGUSTYNOWICZ (1865-1944)

Nr katalogowy: 106

Wiejska dziewczyna w czerwonej chustce

akwarela, tektura; 57,5 x 34,5 cm;
sygn. p. d.: Augustynowicz ;