Nr katalogowy: 119

Teodor URTNOWSKI (1881-1963)

Nr katalogowy: 119

Pejzaż znad Zatoki Gdańskiej, ok. 1930?

olej, sklejka; 41,5 x 67 cm;
sygn. l. d.: Th. URTNOWSKI