Nr katalogowy: 2

Elwiro Michał ANDRIOLLI, Adam MICKIEWICZ

Nr katalogowy: 2

Pan Tadeusz

Ilustracje w drzeworycie: 25 tablic, 10 ilustracji
w tekście, 12 inicjałów, 13 finalików; wg rysunków
M. E. Andriollego, sygnowanych i datowanych "1881"
Cena oferowana 1 400 zł