Nr katalogowy: 119

Wacław DAWIDOWSKI (1882-1962)

Nr katalogowy: 119

Na brzegu morskim w Jastarni, 1935

olej, tektura; 35,5 x 50 cm;
sygn., dat. i opis: Jastarnia Bór 935. / W. Dawidowski
Cena sprzedaży 4 500 zł