Nr katalogowy: 119

Iwan TRUSZ (1869-1940)

Nr katalogowy: 119

Piwonie w ogrodzie, ok. 1910

olej, tektura; 23 x 32,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: I.Trusz