Nr katalogowy: 159

Karol HILLER (1891-1939)

Nr katalogowy: 159

Kwiaty w wazonie, 1938

olej na podrysowaniu ołówkiem,
płótno naklejone na sklejkę; 42 x 51,5 cm;