Nr katalogowy: 175

Malarz nieokreślony włoski (XVII/XVIII w.)

Nr katalogowy: 175

Odpoczynek św. Rodziny w drodze do Egiptu

olej, płótno dublowane; 99,5 x 74,5 cm;
po konserwacji;
Cena oferowana 5 500 zł