Nr katalogowy: 1104

Roman BREINTENWALD (1911-1985)

Nr katalogowy: 1104

Odbudowa Warszawy, 1950

olej, tektura; 62 x 82 cm;
sygn. p. d.: R. Breitenwald / 1950