Nr katalogowy: 1109

Wanda GENTIL-TIPPENHAUER (1899-1965)

Nr katalogowy: 1109

Zima w górach - widok na Mnicha

akwarela, papier; 30,2 x 20,2 cm w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. GENTIL TIPPENHAUER
Cena oferowana 1 000 zł