Nr katalogowy: 1401

Mikołaj CHYLAK (ur.1975)

Nr katalogowy: 1401

Leżąca postać, 1996

olej, płótno; 92 x 81 cm;
sygn., dat. i opis. na odwrocie: Mikołaj Chylak / 1996 /