Nr katalogowy: 1405

Roman SIELSKI (1903-1990)

Nr katalogowy: 1405

Stodoła - pejzaż podgórski

olej, tektura; 19 x 26 cm;
sygn. l. d.: Sielski R (cyrylicą)