Nr katalogowy: 1408

Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)

Nr katalogowy: 1408

Postać, 1985

olej, płyta; 110 x 34,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Popielarczyk / 85