Nr katalogowy: 1413

Joanna KARPOWICZ (ur. 1976)

Nr katalogowy: 1413

Anubis w Twin Peaks, 2015

akryl, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. monogramem IK (w prostokącie) poniżej data: 2015