Nr katalogowy: 1419

Romuald ORAMUS (ur. 1953)

Nr katalogowy: 1419

Katedra XXVI - 1 i 2, dyptyk, 2009/10

akryl, olej, płótno;
100 x 100 cm (każda z prac 50 x 100 cm);