Nr katalogowy: 1422

Piotr ŻOŁYNIAK

Nr katalogowy: 1422

Wenecja - Santa Maria della Salute, 2014

olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. p. d.: Piotr Żołyniak