Nr katalogowy: 608

Nr katalogowy: 608

Pierrot i Kolombina

Austria lub Czechy?, nieokreślona wytwórnia
z jedną z sygnatur imitującą znak manufaktury
w Wiedniu, XIX/XX - 1 ćw. XX w.
Cena sprzedaży 3 000 zł